Serwis OgloszeniaParafialne.pl to przede wszystkim inicjatywa stworzenia miejsca w sieci, które w przystępny sposób umożliwiać będzie wymianę informacji pomiędzy parafianami, a ich parafiami. Chodzi tu przede wszystkim o możliwość informowania wiernych o działaniach podejmowanych przez parafię, udostępnianie terminarza wydarzeń, czy publikację wszelkich ogłoszeń duszpasterskich.

OgloszeniaParafialne.pl w założeniu mają także umożliwiać bezpośredni kontakt księdza z każdym z wiernych z osobna – drogą elektroniczną – z wykorzystaniem poczty e-mail, czy też wiadomości błyskawicznych (przesyłanych wewnątrz serwisu).

Powstanie serwisu to inicjatywa w całości świecka. Jego twórcami są młodzi, zwyczajni ludzie, którzy postanowili zaryzykować i poświęcić nieco własnego czasu w rozwój pomysłu, który wydał im się pożyteczny.

Serwis jest dopiero na początku drogi swojego istnienia, dlatego też jego obecność w sieci nie jest zauważalna. Mamy jednak nadzieję, że z pomocą wszystkich ludzi, chcących poprzeć ten pomysł uda nam się dotrzeć do jak największej grupy parafii oraz wiernych, czyniąc z serwisu OgloszeniaParafialne.pl prawdziwy serwis społeczności katolickiej.

Dołącz do nas już teraz!

Zarejestruj się i odnajdź swoją parafię...
...lub, jeśli jesteś duszpasterzem, zgłoś swoją parafię!

Rejestracja Zgłoszenie